Doplňky stravy

LIPO-C-ASKOR

Doplněk stravy s lipozomálním vitaminem C, s výtažkem ze šípků a bioflavonoidy z citrusových plodů.

Použití

Doporučeno při stavech provázených zvýšenou potřebou vitaminu C.

  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu.
  • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

PREVAPIS JUNIOR

Řada doplňků stravy PREVAPIS JUNIOR obsahuje unikátní patentovaný propolis E.P.I.D., který je očištěný od alergizujících látek. Propolis E.P.I.D. je výsledkem mnohaletého výzkumu italského výrobce Specchiasol, jehož prioritou je nejvyšší kvalita farmaceutických produktů. Celá produktová řada Prevapis Junior je vhodná pro děti od 3 let.

DMG-GOLD

Doplněk stravy na bázi inositolu, dimethylglycinu a trimethylglycinu. S niacinem, vitaminy B6, B12 a kyselinou listovou, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a vitaminem B1, který napomáhá správnému energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti.

Použití

Vhodné při stresu, únavě, vyčerpání, v rekonvalescenci.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování je 20-30 kapek 2x denně před jídlem.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 50 ml

Složení:

Voda, inositol, stabilizátory: rostlinný glycerin, dimethylglycin, jedlá soda, betain (trimethylglycin), niacin (vitamin B3), konzervant: sorbát draselný; kyanokobalamin (vitamin B12), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), esenciální olej ze sladkého pomeranče (Citrus sinensis L. var. Dulcis), kyselina listová.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.

GLUCOERB

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů s obsahem hořké okurky, gymnemy lesní, morušovníku černého a zinku, který přispívá ke správnému metabolismus sacharidů. Dále obsahuje biotin a chrom - minerál, který je důležitý pro udržení fyziologických hladin glukózy v krvi.

Použití

Pro udržení fyziologických hladin glukózy v krvi.

Doporučené dávkování

4 tablety denně. 2 tablety půl hodiny před obědem a 2 tablety půl hodiny před večeří.

Balení

60 tablet (500 mg)

Složení

Suchý extrakt z plodů hořké okurky (Momordica charantia L.) (titrováno na 3% obsah hořkých látek), suchý extrakt listů pukolu nádherného (Lagerstroemia speciosa L.) (titrováno na 1% obsah kyseliny korosolové), suchý extrakt z listů gymnemy lesní (Gymnema silvestre R. Br.) (titrováno na 25% obsah kyseliny gymnemové), suchý extrakt z kůry skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum Blume), suchý extrakt plodů ostropestřce mariánského (Sylibum marianum Gaernt) (titrováno na 80% obsah silymarinu), zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza; extrakt ze suché rostliny šruchy zelné (Portulaca oleracea L.), suchý extrakt z listů morušovníku černého (Morus nigra L.), šťáva z plodů noni (Morinda citrifolia L.), extrakt ze suchých plodů borůvky černé (Vaccinium myrtillus L.) (titrováno na 1% obsah antokyanidinů), glukonan zinečnatý, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin a oxidu křemičitého; cholekalciferol (vitamin D), chrom pikolinát, biotin.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.

EPAVIN

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů z pampelišky, ostropestřce, artyčoku, zlatého heřmánku a kurkumy.

Doporučené dávkování

25-45 kapek 2x denně naředěných ve vodě anebo teplém nápoji.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 50 ml

Obsah alkoholu: 40 %

Složení

Hydroalkoholické extrakty (čištěná voda, šťáva z hroznového vína, ethylalkohol, rostlinné části 20 %) z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale Web), plod ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn.), list artyčoku zeleninového (Cynara scolymus L.), list dříšťálu obecného (Berberis vulgaris L.), list boldovníku vonného (Peumus boldus Molina), kořen ředkve seté (Raphanus sativus L.), kořen revně dlanité (Rheum palmatum L.), celá rostlina zlatého heřmánku (Chrysantellum americanum Vatke), oddenek kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.), listy kinkeliby (Combretum micranthum Don.), esenciální oleje z: máty peprné (Mentha piperita L.), rozmaríny obecné (Rosmarinus officinalis L.).

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.